Loodilo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loodilo

Loodilooooo
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Upoznavanje...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Suzy
Admin
Admin
Suzy


Broj poruka : 49
Godina : 30
Lokacija : voj..
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitimePon Jan 21, 2008 11:15 pm

Ewo ja cu poceti:
-Suzana Savic
-rodjena 14.4.1994. u Kozarskoj Dubici
-Idem u IX 2 u V.S.K. skolu
-volim--porodicu, prijatelje, druzenje, rolanje, svoj komp. i tel., muziku, iskrenost....
-ne volim--lazi, dvolicnost, ucenje, ....jos toga ima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://loodilo.serbianforum.info
@lex@ndr@
Moderator
Moderator
@lex@ndr@


Broj poruka : 76
Godina : 31
Datum upisa : 21.01.2008

Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitimePon Jan 21, 2008 11:24 pm

E ovako....
O MENI:
Zovem se Aleksandra,imam 15 god.Idem u I razred Ekonomske shkole i nisam zadovoljna njom.Zhivim u Dubaiu,hocu reci,Kozarskoj Dubici vec 10 godina i tek sam je ove godine zavoljela,i za drago chudo,mislim da zhelim ostati ovdje bar josh nekoliko godina,a onda kud gonim,gonim....

STVARI KOJE VOLIM:
MUZIKA(R'n'B,pop,R'n'R,house,techno bash i ne.Od domace muzike trenutno najvishe slusham Galiju,Chorbu,Jagode,Osvajache,C.Jabuku,Zabranjeno pushenje,Bajagu.Od strane Rihanna,Beyonce,Aaliyah,Nelly Furtado,Fergie,Justin Timberlake,Enrique Iglesias...Kelly Clarkson,Avril Lavigne,Evanecence,Linkin Park,Green Day,Limp Bizkit...Malo vishe izmjeshano
PORODICA(mama,tata,seke i ostali),Nikolica moj plavi,PRIJATELJI(Vanja,Jovana,Jelena,Sanja i Nikola P)...Uvijek su uz mene bez obzira na sve.....
E sad....volim svoju sobu,kompjuter,dugotrajne razgovore tel,engleski,izlaske,spavanje,ljencharenje,jedno mjesto,ljeto,more,zalaske sunca.....

STVARI KOJE NE VOLIM:
Shkolu(knjigovodstvo,matematiku,korespodenciju,istoriju),prehladu,zimu(zavisi kako kad),lektire,lazh,prevaru,dvolichnost,sebichnost,predvidljivost,manipulaciju i ostale osobine koje ''krase'' nas divne ljude....

To je uglavnom bilo sve o meni.....
Nazad na vrh Ići dole
Zab!c@
Voajer
Voajer
Zab!c@


Broj poruka : 41
Godina : 30
Lokacija : ***ispred kompa.....
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitimePon Jan 21, 2008 11:56 pm

Malo o meni:
*zovem se Jelena, idem u razred sa Suzy, zhivim u Dubaiu, rodjena sam 24.9.'93.
*volim:porodicu, prijatelje, muziku, filmove, mandaJine, zajebanciju....
*ne volim:lektire, likovno, prevare, lazhi....
Ukratko.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
@lex@ndr@
Moderator
Moderator
@lex@ndr@


Broj poruka : 76
Godina : 31
Datum upisa : 21.01.2008

Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 12:02 am

Zaboravila si reći da si moja žena... Mad
Nazad na vrh Ići dole
Zab!c@
Voajer
Voajer
Zab!c@


Broj poruka : 41
Godina : 30
Lokacija : ***ispred kompa.....
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 12:05 am

@lex@ndr@ ::
Zaboravila si reći da si moja žena... Mad
I Suzina! Razz
Nazad na vrh Ići dole
The Godfather
Moderator
Moderator
The Godfather


Broj poruka : 60
Godina : 33
Lokacija : Svemir/Galaksija Mlijecni put/Planeta Zemlja/Republika Srpska/Banja Luka/Moja soba
Datum upisa : 20.01.2008

Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 12:29 am

ne piso´ ja ponovo...a ionako vec znate ko sam i sta sam
Nazad na vrh Ići dole
Timbo
Admin
Admin
Timbo


Broj poruka : 2
Godina : 31
Lokacija : Ispred kompjutera
Datum upisa : 04.02.2008

Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitimePon Feb 04, 2008 6:18 pm

Pozz za sviju, ja sam ovdje nov i super je forum, Suzy mi je najbolja prijateljica, ponovo POZZ Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Timbo
Admin
Admin
Timbo


Broj poruka : 2
Godina : 31
Lokacija : Ispred kompjutera
Datum upisa : 04.02.2008

Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitimePon Feb 04, 2008 6:51 pm

O MENI:
Zovem se Samir Hatipovic, rodjen sam 24.10.1992, zivim u Austriji vec 5 mj. ,a dok nisam dosao u Ausriji zivio sam u Dubici............
VOLIM:
Iskrenost, porodicu, prijatelje, crtati, plesati, druziti se sa prijateljima.............
NEVOLIM:
Lazljivce, dosadu, tmurno vrijeme, ufurane cure..................... POZZ ZA SVIJU!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Upoznavanje... Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznavanje...   Upoznavanje... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Upoznavanje...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Loodilo :: Admin i clanovi :: Upoznavanje-
Skoči na: